Zaniedbania… zima zima

Jeśli ktoś w ogóle czyta te moje wypociny, to serdecznie przepraszam za zaniedbanie jakiego się  dopuściłam. Tyle się dzieje, że nie miałam czasu żeby usiąść i spokojnie pisać.

28461464_10216289274210967_1198256676_o.jpg

Miesiąc minął w ekspresowym tempie, a ja nie do końca jestem zadowolona z wyniku. Zakładałam, że w lutym przebiegnę 160km, a przebiegłam zaledwie połowę z tego:

Luty statystyki

To oznacza, że 87,00zł przeznaczę na konto fundacji.

W lutym poznałam też lepiej nową „rodzinę” biegową w postaci parkrun Głogów, a dzięki temu mam dodatkową pomoc przy układaniu planów treningowych. Dużą wagę w lutym przyłożyłam też do odżywiania i analizy swojej wagi, ale o jedzeniu i kg w następnym poście.

Na dworze zrobiło się naprawdę mroźno, ku mojemu zaskoczeniu w takich warunkach biega mi się naprawdę cudownie, szczególnie kiedy świeci słońce. Trzeba tylko zadbać o to, aby bezpośrednio nie wdychać ustami mroźnego powietrza, bo można sobie „załatwić” gardło.

Zostało 11 dni do mojej inauguracji sezonu: Bieg Zaślubin w Kołobrzegu już niedługo. 15km to bardzo nietypowy dystans, bo rzadko są organizowane takie biegi. Nie stawiam sobie żadnej poprzeczki na ten pierwszy bieg. Niestety z powodu wyrostka nie przepracowałam całej zimy tak jak planowałam i od połowy listopada do połowy stycznia miałam zastój.  Potraktuje go treningowo i wyciągnę tyle radości, ile tylko się da z tego czasu spędzonego w towarzystwie biegowej rodziny. A jak tam Wasze plany???

W następnym poście o odżywianiu, alkoholu, o tym czy dieta musi być męczarnią i jakie znaczenie mają kg.

 

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s